UWAGA!!! - Od 02.11.2023r prowadzimy sprzedaż wyłącznie w formie elektronicznej.

 

Z dniem 31.10.2023r. Salon Meblowy w Łodzi przy ul. Rzgowskiej został zamknięty.

 

Zapraszamy obecnych i przyszłych klientów do składania zamówień poprzez e-mail lub telefonicznie

 

Telefony:

Obsługa klienta: +48 690 590 685

Stolarnia: +48 512 777 580

 

E-mail:

sklep@meblekamyk.pl

sklep@mebledrewniane.eu

 

Witryna www:

www.mebledrewniane.eu

www.meblekamyk.pl

 

Nasza stolarnia nieustannie pracuje i realizuje państwa zamówienia.

Zapraszamy i przepraszamy za utrudnienia.

 

Informacji dotyczącej naszej oferty, oraz zamówień w trakcie realizacji udzielamy pod nr. tel. +48 690 590 685


 

Meble z drewna tworzymy z pasją i sztuką stolarską.

Historia naszej firmy sięga roku 2000, w którym to po raz pierwszy do klienta trafiły meble z drewna pod logo KAMYK. To właśnie wtedy zrodził się pomysł na urzeczywistnienie swojej pasji, jaką od lat była miłość do drewna i stolarstwa. Postanowiliśmy połączyć zainteresowania z pracą. W myśl zasady, że:

  • Człowiek szczęśliwy to taki, który może żyć z tego co sprawia mu radość i przyjemność.
  • Człowiek szczęśliwy to taki, który może posiadać coś wyjątkowego.
  • Człowiek szczęśliwy to taki, który może na co dzień obcować z naturą.
  • Człowiek szczęśliwy to taki, który może dać odrobinę zadowolenia drugiemu człowiekowi

Tworzymy nasze wyroby z przeświadczeniem i w duchu powyższych zasad. Bez względu na to czy są to komody, łóżka, szafy.lub inne meble drewniane. Czy zostały stworzone z drewna sosnowego, dębowego lub bukowego. Zawsze pracujemy w przekonaniu, że produkcja mebli drewnianych to misja. Poprzez naszą pracę wyrażamy siebie. Rozwijamy swoją pasję i budujemy wrażliwość u naszych klientów, poprzez możliwość nabycia czegoś pięknego, naturalnego, a za razem wyjątkowego. Wszystko to zawarte jest w meblach drewnianych, które dają chęć do pracy, satysfakcję z nabycia i tworzenia oraz samozadowolenie. Meble z drzewa są przyjazne dla wszystkich.  

Czym jest stolarstwo i dlaczego tak kochamy meble drewniane?

Stolarstwo jest jak sztuka, a stolarz? Nie przesadzimy jeśli określimy go artystą. Stolarz meblowy tworzy, to co wymyśli autor. Odzwierciedla jego wizje, wyobrażenie i emocje, które zrodziły się w jego głowie. Artysta pragnie je uwiecznić i urzeczywistnić. Swoją pracą musi stworzyć mebel, który poruszy autora, wywrze uczucie zadowolenia i euforii. Stworzy dzieło, które połączy je na lata z autorem. Zamawiając meble drewniane pragniemy wyrazić samego siebie. Jest to swoista forma przekazu dla otoczenia. Jesteśmy jedyni niepowtarzalni i wyjątkowi. Posiadamy coś czego nie mają inni mimo, że jest to ogólnie dostępne. Nie wynika z bogactwa, tylko z wyjątkowości drzewa i pracy stolarza. Całe piękno i urok tkwi w tym, że meble z drewna może mieć każdy, lecz nie będą one nigdy identyczne z naszymi.

Meble z drzewa to forma zachowania odrębności.

Ma to ogromne znaczenie w czasach automatyzacji, robotyzacji i masowości produkcji. Zatracając swoja odrębność i indywidualność przestajemy być ludźmi, stajemy się kopią, bądź klonem człowieka. Nasze piękno tkwi w inności. Każda z nas jest taki sam, a zarazem zupełnie inny. podobnie jest meblami wykonanymi z drewna. Właśnie sztuka jest ostoją człowieczeństwa i ukazaniem naszego ja. Możliwością wyrażenia samego siebie w świecie, który w coraz większym stopniu wyzbywa się uczuć, tolerancji i empatii dla wszystkiego co inne. Właśnie jedną z takich form sztuki są meble z drzewa. Poprzez ich nabycie dostajemy coś więcej niż tylko funkcjonalny element naszego wnętrza, służący ułatwieniom w obowiązkach dnia codziennego. Dostajemy produkt, który sam w sobie jest sztuką, ze wszystkimi jego zaletami tak ważnymi dla ciała i ducha. Produkty wytwarzane z drewna pozwalają zachować oryginalność klienta, ale także co ważne dla nas nieszablonowość producenta.

<

Tel. kom: 690 590 685   |   Tel: 42 645 91 66   |   Kontakt: sklep@meblekamyk.pl   |   93-367 Łódź,    ul. Rzgowska 159