Komoda Klasyczna K-5/2

 

 

Komoda Klasyczna K-5/2 z jedną szufladą i podwójnymi drzwiami, za którymi znajdują się trzy półki (wnęki). Dostępna w czterech gatunkach drewna: sosnowego, olchowego, bukowego lub dębowego.
Inne gatunki drewna i nietypowe rozmiary mebli na zamówienie klienta.
Komody dostępne:
- wersja na cokole lub na kulach,
- drzwi z płyciną lub gładkie.
- wersja z ratanem.
Standardowo komody "Klasyczne" wyposażamy w gałki drewniane. Inne uchwyty za dopłatą lub uchwyty klienta. Szuflady montowane na prowadnicach rolkowych, za dopłatą dostępne prowadnice kulkowe.

"Klasyczna" kolekcja mebli z litego drewna charakteryzuję się cepeliowską linią wzorniczą, wysoką jakością, trwałością. Jest to jeden z nielicznych stylów w meblarstwie, który był, jest, i będzie modny. Szeroka gama mebli dostępnych w tej linii wzorniczej zapewnia całkowitą swobodę aranżacji wnętrza w każdym pomieszczeniu. Różnorodność rodzaju mebli, rozmiarów, układów i kolorów daje Państwu możliwość stworzenia sobie wymarzonego miejsce do salonu, sypialni, gabinetu, kuchni, przedpokoju, czy łazienki.
W wersji "Klasycznej" oferujemy: stoliki i szafki rtv, szafy, witryny, biurka, szafki na buty, toaletki, stoły, ławy, krzesła, taborety,komody, bieliźniarki, stoliki nocne, łóżka itd....
Wszystkie meble barwimy w 20 kolorach, co daje możliwość dobrania ich niemal do każdego wnętrza (paleta nr 1).
Dostępne kolory to:
1)- drewno naturalne lakierowane (sosna, olcha, buk, dąb)
2)- mahoń jasny
3)- mahoń ciemny
4)- dąb jasny
5)- orzech jasny
6)- orzech ciemny
7)- dąb ciemny
8)- stara sosna
9)- brunat-zieleń
10)- czarny
11)- granatowy
12)- zieleń
13)- olcha
14)- oranż-czereśnia
15)- brunat
16)- oliwka
17)- oranż jasny
18)- oranż średni
19)- biel transparentna
20)- biel całkowita.

Meble w naszej firmie wykonywane są z drewna suszonego komorowo (w/g rygorystycznych norm europejskich). Współpracujemy z polskimi tartakami co zapewnia wysoką jakość pozyskiwanego surowca. Do zabezpieczania naszych mebli używamy bejc, lakierów, wosków i olejów renomowanych producentów: "Sanbej" i "SOPUR" z Bydgoszczy. Produkty nasze w wersji standardowej barwimy bejcami i trzykrotnie lakierujemy lakierem półmatowym. Na zamówienie klienta możemy zabezpieczyć je przez olejowanie lub woskowanie. Obecnie bardzo popularny stał się dekupaż mebli (decoupage) wykonywany przez klienta, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom oferujemy meble w stanie surowym.
Wykonujemy meble w/g rozmiarów i wzorów klienta.

Gorąco polecamy Państwu zakup naszych produktów!

UWAGA:
Zakupując Meble w naszej firmie wspierają Państwo polski przemysł. Cała nasza produkcja oparta jest na surowcach i komponentach krajowych przedsiębiorstw.

 

WYMIARY

nie podane

Wysokość: 103 cm

Szerokość: 70 cm

Długość: cm

Głębokość: 43 cm

Średnica: cm


Meble drewniane. Drewniane i solidne Meble.

 

Meble drewniane | Meble olchowe | Meble sosnowe | Meble bukowe Łódź ul. Rzgowska 159. Wykonanie Graphpanel