Diament Meblarstwa 2016 dla firmy GAMET

 

 

DIAMENT MEBLARSTWA jest jednym z najbardziej liczących się konkursów w branży meblarskiej w Polsce. Tegoroczny jubileuszowy finał odbył się po raz dziesiąty 8 grudnia br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Nagroda, jaką uzyskują Uczestnicy Konkursu jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produktów oraz wskazaniem znakomitego postrzegania przez ekspertów.

Firma Gamet została po raz czwarty laureatem tej prestiżowej nagrody w branży meblarstwa. Tytuł przyznany został za nową kolekcję uchwytów meblowych HANTLE, które są produkowane w Polsce.

Kolekcja ta to propozycja dla klientów gustujących w aranżacji wnętrz w stylu loftowym.
Uchwyt HANTLE przyciąga uwagę niespotykanym kształtem i zdumiewają połączeniem barwnej emalii z satynowym lub chromowanym wykończeniem uchwytu. Efekt taki udało się uzyskać inżynierom firmy, dzięki innowacyjnej technologii wypełniania powierzchni uchwytów barwną emalią. W zależności od doboru koloru emalii uchwyty z kolekcji HANTLE mogą być w bardziej dominującym bądź stonowanym elementem na meblu.

Uchwyt UU15 należą do grupy tzw. relingowej i występuje w rozstawie otworów od 128 mm do 320 mm. Cieszą się one dużym zainteresowaniem klientów.

 

WYMIARY

Wysokość: cm

Wysokość: cm

Szerokość: cm

Długość: cm

Głębokość: cm

Średnica: cm


Meble drewniane. Drewniane i solidne Meble.

 

Meble drewniane | Meble olchowe | Meble sosnowe | Meble bukowe Łódź ul. Rzgowska 159. Wykonanie Graphpanel