Szafka Nocna Sosnowa Tina SFC-K

 

 

Trwałóść, funkcjonalność, wysoka jakosć, estetyka i nowoczesne wzornictwo to cechy prezentowanej kolekcji mebli z litego drewna "Tina". Kolekcja oferowana jest w czterech gatunkach drewna: drewno sosnowe, drewno bukowe, drewno olchowe, drewno dębowe.

Wszystkie meble z kolekcji "Tina" barwimy w 18 kolorach, co daje możliwość dobrania ich niemal do każdego wnętrza.
Dostepne kolory to:
1)- drewno naturalne lakierowane (sosna, olcha, buk, dąb)
2)- mahoń jasny
3)- mahoń ciemny
4)- dąb jasny
5)- orzech jasny
6)- orzech ciemny
7)- dąb ciemny
8)- stara sosna
9)- brunat-zieleń
10)- czarny
11)- granatowy
12)- zieleń
13)- olcha
14)- oranż-czereśnia
15)- brunat
16)- oliwka
17)- oranż jasny
18)- oranż średni.

Proponujemy Państwu Szafkę nocną Tina SFC-K z drzwiami i jedną szufladą, która doskonale komponuje się z naszymi łóżkami: Tina 1 i Tina 2.
Wszystkie nasze komody są klejone i dostarczane w całości.
Standardowo meble "Tina" wyposażamy w uchwyty drewniane o rozstawie otworów 96mm. Inne uchwyty za dopłatą lub uchwyty klienta. Szuflady montowane na prowadnicach rolkowych.
Szeroka gama mebli dostępnych w tej lini wzorniczej zapewnia całkowitą swobodę aranżacji wnętrza w salonie lub sypialni.
W wersji "Tina" oferujemy: stoliki rtv, szafy, witryny, biurka, toaletki, stoły, ławy, komody, bieliźniarki, stoliki nocne, łóżka.

Nasze meble wykonywane są z drewna suszonego komorowo (w/g rygorystycznych norm europejskich). Współpracujemy z polskimi tartakami co zapewnia wysoką jakość pozyskiwanego surowca. Do barwienia i lakierowania używamy bejc i lakierów renomowanych producentów: "Sanbej" i "SOPUR" z Bydgoszczy.

Wystarczy tylko wykazać się pomysłowością oraz kreatywnością a stworzymy sobie w ten sposób wymarzone miejsce do snu i odpoczynku. Gorąco polecamy Państwu ten produkt!

 

WYMIARY

nie podane

Wysokość: 54 cm

Szerokość: 48 cm

Długość: cm

Głębokość: 43 cm

Średnica: cm


Meble drewniane. Drewniane i solidne Meble.

 

Meble drewniane | Meble olchowe | Meble sosnowe | Meble bukowe Łódź ul. Rzgowska 159. Wykonanie Graphpanel